
Лавка складана TE-1815MK official
2 793 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 4820211100230
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: Time Eco® (Україна)
Країна реєстрації бренда: Україна
Країна-виробник товару: Китай
Каркас: сталь
Сидіння: пластик HDPE
Колір: коричневий
Довжина лави: 183 см
Ширина лави: 30 см
Висота до сидіння: 43 см
Тип: лавка
Товщина сидіння: 4,2 см
Діаметр перерізу каркаса: 22*10 мм
Сидіння: імітація ротангового плетіння
Максимальне навантаження: 500 кг
Вага: 9 кг
Паковання: 1 шт. у коробці
Розмір упаковки: 31,5*10,5*93,5 см
Гарантія: 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Габаритні розміри стільця | |
| Вага | 9 кг |
| Габаритні розміри лави | |
| Вага лави | 9 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага лавки | 9 кг |
| Висота лави (мм) | 430 |
| Діаметр каркаса, мм | 22*10 |
| Довжина лави | 1830 |
| Допустиме навантаження на лаву | 500 кг |
| Каркас | Сталь |
| Макс. навантаження | 500 кг. |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал сидіння | Пластик HDPE під штучний ротанг |
| Матеріал стільниці | Пластик HPE |
| Розмір, см | 183*30*43 |
| Розміри у складеному вигляді | 94*29*9 см |
| Сидіння | Пластик HDPE |
| Склад комплекту | Лавка |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | Лавка |
| Тип меблів | Лавки портативні |
| Тип товару | Крісла, стільці зі спинкою |
| Товщина сидіння, см | 4,2 |
| Колір каркасу | Коричневий |
| Ширина лави | 300 |
- Ціна: 2 793 ₴




