
Кресло "Титан" Time EcoMK official
828 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 4820195551097
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діаметр перерізу каркаса: сталева труба Ø25 мм, товщ. стінки 1,5 мм, сталева плосковальна труба 30х15, товщ.стінки 1 мм, з полімерним покриттям
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5.5 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 850 мм |
| Глибина стільця | 840 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 530 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічний кишеню | Ні. |
| Висота до сидіння, мм | 380 |
| Габарити в розкладеному вигляді, мм (УхШХД) | 810x485770 |
| Габарити в складеному вигляді, мм | 730х485х130 |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | 25*30*15 |
| Макс. навантаження | 140 кг. |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь з полімерним покриттям |
| Матеріал сидіння | Подвійна тканина Оксфорд 600D. |
| Наповнювач з піноматеріалу | Да |
| Відділення для банки | Ні. |
| Розмір сидіння, мм | 470х385 |
| Регульована спинка | Ні. |
| Тип контейнерів | Ємності для зберігання |
| Тип меблів | Портативні крісла, стільці, табуретки |
| Колір крісла | Камуфляж |
- Ціна: 828 ₴







