
Крісло "Директор" — зелений Time EcoMK official
1 339 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 4820183480552
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: Time Eco® (Україна)
Тип: крісло
Макс. навантаження (кг): 140
Каркас: тонована сталь
Cидіння: оксфорд 600D + ПВХ
Колір: зелений
Відділення для банки: є
Бічна кишеня: є
Діаметр перерізу каркаса: Сталева труба Ø19 мм, товщ. стінки 1 мм, з полімерним покриттям
Матеріали: Тканина «Оксфорд 600D зелений» у 2 шари, з ущільнювачем усередині, сітка м'яка, поролон
Ширина крісла: 95 см
Глибина крісла: 70 см
Висота до сидіння: 45 см
Висота до спинки: 106,5 см
Розміри сидіння (ширина*глибина): 65,5*58 см
Розміри в складеному вигляді: 96,5*24*22 см
Вага: 5.6 кг
Гарантія: 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 5.6 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1065 мм |
| Глибина стільця | 700 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 140 кг |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Зелений |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 950 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічний кишеню | Да |
| Висота до сидіння, мм | 450 |
| Габарити в розкладеному вигляді, мм (УхШХД) | 1065*950*700 |
| Габарити в складеному вигляді, мм | 965х240х220 |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | 19 |
| Кишені для аксесуарів | Да |
| Макс. навантаження | 140 кг. |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь з полімерним покриттям |
| Матеріал сидіння | « Оксфорд 600D» з м'яким ущільнювачем; сітка м'яка |
| Наповнювач з піноматеріалу | Да |
| Відділення для банки | Да |
| Підголовник | Да |
| Розмір сидіння, мм | 655х580 |
| Регульована спинка | Ні. |
| Тип контейнерів | Ємності для зберігання |
| Тип меблів | Портативні крісла, стільці, табуретки |
- Ціна: 1 339 ₴


