
Крісло "Майстер Карп" — сірий Time EcoMK official
1 043 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 4820183480538
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: Time Eco® (Україна)
Тип: крісло
Макс. навантаження (кг): 120
Каркас: тонована сталь
Сидіння: оксфорд рипстоп 600D + ПВХ
Колір: сірий; чорний
Відділення для банки: є
Діаметр перерізу каркаса: Сталева труба Ø16 мм, товщ. стінки 1 мм,
з полімерним покриттям
Матеріали: Тканина «Ріпстоп сірий», «Оксфорд 600D чорний» у два шари, з ущільнювачем усередині, сітка м'яка, поролон
Габарити в розкладеному вигляді, мм (ВхШхД): 1020х855х600
Розмір сидіння, мм: 650х500
Висота до сидіння, мм: 430
Габарити в складеному вигляді, мм: 915х240х220
Вага: 4,5 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 1020 мм |
| Глибина стільця | 580 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Підсклянник | 1 |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 850 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габарити в складеному вигляді, мм | 1030x300 x 400 |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | 16 |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь з полімерним покриттям |
| Матеріал сидіння | "Оксфорд 600D" в 2 шари з ущільнювачем всередині, сітка м'яку, поролон |
| Наповнювач з піноматеріалу | Да |
| Підголовник | Да |
| Розміри сидіння (Д*Ш), мм | 610x440 |
| Тип меблів | Портативні крісла, стільці, табуретки |
| Колір крісла | Сірий |
- Ціна: 1 043 ₴

