
Ящик для зберігання KETER SHERWOOD 270 лMK official
3 381 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 7290106922723
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ящик для зберігання KETER SHERWOOD 270 л
Простота форми, функціональність і швидкий монтаж — це переваги універсального скрині SHERWOOD STORAGE BOX, призначеної для зберігання різних інструментів, наприклад, лопат, обприскувачів, секаторів, ножиць. Класична колірна гама та поверхня схожа на фактуру деревини, дає змогу розмістити скриню в будь-якому садовому оточенні.
Ящик ідеальний для вуличного зберігання та розрахований на будь-які погодні умови; не вимагає фарбування, легко збирається.Можливість використання як столика.
Розміри в пакованні: 117*53*9 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Вага | 6300 г |
| Висота | 575 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Тип | Шухляда |
| Ширина | 1170 мм |
| Форма | Прямокутна |
| Ручки | Немає |
| Кришка | Є |
| Обсяг | 270.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішні розміри | ширина 44.8 см ⁇ висота 57.3 см ⁇ довжина 116 |
| Можливість використовувати як стіл | Да |
| Гарантійний термін (міс.) | 12 |
| Дизайн | під натуральне дерево |
| Максимальне навантаження | 220 |
| Матеріал | Пластик, поліпропілен |
| Розміри в упаковці, див. | 117*53*9 |
| Тип товару | Сараї, ящики для зберігання |
| Колір сараїв, ящиків | Коричневий |
- Ціна: 3 381 ₴





