
Стул Р-25 Time EcoMK official
212 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 4000810002245KM2
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: Time Eco® (Україна)
Тип: крісло
Макс. навантаження (кг): 120
Каркас: тонована сталь
Cидіння: оксфорд рипстоп 600D + ПВХ
Колір: камуфляж лайт
Бічна кишеня: є
Ширина стільця: 40 см.
Глибина стільця: 40 см.
Висота до сидіння: 30 см.
Розміри сидіння (ширина*глибина): 33*30 см.
Розмір у складеному вигляді: 50*40*5 см.
Діаметр каркаса: 25 мм.
Вага: 2,1 кг.
Паковання: п/е пакет
Гарантія: 6 місяців
Швидко складається/розкладається.
Крім використання на природі, може застосовуватися як додаткові "гостьові" меблі в будинку.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.1 кг |
| Висота сидіння стільця | 300 мм |
| Глибина стільця | 400 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Колір | Камуфляж |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бічний кишеню | Да |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | 25 |
| Довжина сидіння, мм | 300 |
| Макс. навантаження | 120 кг. |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал каркасу (опор) | Тонована сталь |
| Матеріал сидіння | Оксфорд ріпстоп 600D + ПВХ |
| Розміри в складеному вигляді (мм) | 500*400*50 |
| Тип меблів | Портативні крісла, стільці, табуретки |
| ширина сидіння, мм | 330 |
- Ціна: 212 ₴



