
Шезлонг TE-17 ATKMK official
3 704 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 5268548552473LBLUE
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: Time Eco® (Україна)
Каркас: алюміній
Материал: 70% ПВХ +30% терилен
Колір: блакитний
Регульована спинка: так
Розмір: 190*60*30 см.
Діаметр перерізу каркаса: 28 мм
Паковання: п/е пакет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Наявність коліщаток | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 60 см |
| Комплектація | |
| Матрац | Ні |
| Знімний козирок від сонця | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | 28 |
| Каркас | Алюміній |
| Матеріал каркасу | алюміній |
| Розміри у складеному вигляді | 58*46*16 см |
| Розміри сидіння (ширина*глибина) | 56*140 см |
| Регульована спинка | Так |
| Тип меблів | Портативні шезлонги |
| Упаковка | п/е пакет |
- Ціна: 3 704 ₴

