
Туристичний намет Minilite-2MK official
1 376 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 4001831143047
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: Time Eco® (Україна)
Гарантійний термін: 8 міс.
Форма: класик
Кількість місць: 2-місна
Кількість входів: 1 вхід
Кількість каркасних стрижнів: 2
Матеріал верху: поліестер 180T з прогумованим покриттям
Матеріал підлоги: поліетилен 120 г/м2
Кількість шарів: одношарова
Водовідштовхувальне просочення: є
Москітна сітка: є
Матеріал каркаса: скловолокно
Опір осадам: 1 000 мл
Вага: 1 кг.
Колір: сірий
Розміри:
Довжина 200 см.
Ширина: 120/100 см.
Висота: 90/60 см.
Діаметр каркаса: Ø 9.5 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість входів | 1 |
| Кількість кімнат | 1 |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Призначення | Кемпінгові |
| Особливості намету/тенту | Антимоскітна сітка, Водовідштовхувальне просочення |
| Сезон | Літо |
| Тип виробу | Намет |
| Форма | Двосхилий |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага | 1 кг |
| Водостійкість | |
| Водостійкість дна | 1000 мм вод. ст. |
| Розмір в упаковці | |
| Висота в упаковці | 6.5 см |
| Длина в упаковке | 35 см |
| Ширина в упаковке | 13 см |
| Розмір встановленої намету/тенту | |
| Довжина | 200 см |
| Дуги | |
| Кількість дуг | 2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр каркаса | Ø 9.5 мм. |
| Матеріал дна | Полиэтилен 120 гр/м2 |
| Матеріал каркасу | Скловолокно |
| Матеріал тенту | Поліестер 190T з прогумованим покриттям |
| Упаковка | Тканинний чохол |
- Ціна: 1 376 ₴



