
Підставка для парасольки CB-11MK official
1 617 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 4008133702002GREY
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: Time Eco® (Україна)
Тип: підставка
Колір: бежевий;сірий
Форма: круглий
Матеріал підставки: бетон;метал; пластик
Розмір основи: 35*35*5,2 см
Вага: 11 кг
Розміри труби:
Пластиковий адаптер: 41*37*33 мм
Можна використовувати без адаптерів, для цього є вбудований затискний фіксатор для парасольки.
Металева труба:
зовнішній діаметр: 48 мм
внутрішній діаметр: 46 мм
висота 28 см
Паковання: картонна коробка
Розмір упаковки: 44*44*11,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 11 |
| Вага підставки | 11 |
| Вага підставок | 11 кг. |
| Зорант садовий | Бетон |
| Матеріал | бетон, метал, пластик |
| Пластиковий адаптер | 33 мм = 37 мм 4.41 мм |
| Розмір металевої труби | зовнішній діаметр 48 мм, внутрішній діаметр 46 мм, висота 28 см |
| Розмір основи | 35*35*5,2 см |
| Розміри упаковки | 44*44*11,5 см |
| Тип товару | Підставки для парасольок |
- Ціна: 1 617 ₴


