
Крісло Режисерське з полицею Time EcoMK official
600 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 4000810001217KM
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: Time Eco® (Україна)
Тип: крісло
Макс. навантаження (кг): 120
Cидіння: оксфорд рипстоп 600D + ПВХ
Колір: камуфляж
Відділення для банки: є
Бічна кишеня: є
Діаметр каркаса: 25 мм
Ширина крісла: 73 см
Глибина крісла: 50 см
Висота до сидіння: 75 см
Розмір сидіння: 46*39 см
Розмір у складеному вигляді: 85*50*17 см
Вага: 6,3 кг
Паковання: п/е пакет
Гарантія: 6 місяців
З правого боку обладнаний бічним столиком. Також із боків є кілька кишень різних розмірів.
Швидко складається/розкладається.
Крім використання на природі, може застосовуватися як додаткові "гостьові" меблі в домі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 6.3 кг |
| Висота сидіння стільця | 750 мм |
| Глибина стільця | 500 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Так |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Камуфляж |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 730 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | 25 |
| Кишені для аксесуарів | Да |
| Макс. навантаження | 120 кг. |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал каркасу (опор) | Тонована сталь |
| Матеріал сидіння | Оксфорд ріпстоп 600D + ПВХ |
| Розміри в складеному вигляді (мм) | 850*500*170 |
| Розміри сидіння (Д*Ш), мм | 460*390 |
| Тип меблів | Портативні крісла, стільці, табуретки |
- Ціна: 600 ₴

