
Крісло портативне ТЕ-25 SD-150MK official
2 821 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 4000810001439
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: Time Eco® (Україна)
Тип: крісло
Макс. навантаження (кг): 150
Каркас: тонована сталь
сидіння: поліестер
Наповнювач із піноматеріалу: є
Колір: чорний; синій
Чохол: є
Ширина крісла: 52 см
Глибина крісла: 54 см
Висота до сидіння: 49 см
Висота крісла з урахуванням спинки: 98 см
Розміри сидіння (ширина*глибина): 50*50 см
Розмір у складеному вигляді: 100*30*30 см
Вага: 7,5 кг
Діаметр перерізу каркаса: 19 мм
Гарантія: 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 7.5 кг |
| Висота сидіння стільця | 490 мм |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 980 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Глибина стільця | 540 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 150 кг |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Матеріал спинки | Тканина |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Ширина стільця | 520 мм |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | 19 |
| Макс. навантаження | 150 кг. |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал каркасу (опор) | Тонована сталь |
| Наповнювач з піноматеріалу | Да |
| Розміри у складеному вигляді | 100*30 *30 см |
| Розміри сидіння (ширина*глибина) | 50*50 см |
| Тип меблів | Портативні крісла, стільці, табуретки |
- Ціна: 2 821 ₴




