
Підставка для парасольки Time Eco TE-G1-25 бетонна кругла біла, 25 кгMK official
2 773 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 4001831143177
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міцна бетонна 25-кілограмова підставка для парасольки Time Eco TE-G1-25 круглої форми прекрасно впорається зі своєю основною функцією і, завдяки білосному відтінку, впишеться в будь-який простір.
До комплекту входить пластиковий адаптер, розрахований на утримання парасольок із діаметрами стійки 48, 38 і 35 мм. А металева труба-тримач, у яку вставляється адаптер, обладнана спеціальним гвинтом для додаткової фіксації парасольки.
Підставка для парасольки Time Eco TE-G1-25 приємно здивує своєю якістю та зносостійкістю. Стилізація поверхні під плетений ротанг надає виробу особливого шарму.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 370 мм |
| Діаметр | 500 мм |
| Матеріал | Штучний камінь |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага підставки | 25 кг |
| Висота загальна | 37 см |
| Висота основи | 9 см |
| Висота труби-тримача | 28 см |
| Гарантія | 14 календ. дн |
| Диаметр основания | 50 см |
| Діаметр труби-тримача | 58 мм |
| Дизайн | плетений ротанг |
| Для парасольок Ø труби | 48/38/35 мм |
| Комплектація | пластиковий адаптер (Ø 48/38/35 мм); гвинт для додаткової фіксації |
| Матеріал основи | бетон |
| Матеріал труби-тримача | метал |
| Розмір упаковки | 59,5х57х12 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | підставка для садової парасольки |
| Товщина труби-тримача | 1,2 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 2 773 ₴



