
-15%
Підставка для парасольки Time Eco TE-G1-15 бетонна кругла біла, 15 кгMK official
2 043 ₴
1 730 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 4008133701173WHITEC
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міцна бетонна 15-кілограмова підставка для парасольки Time Eco TE-G1-15 круглої форми прекрасно впорається зі своєю основною функцією і завдяки білованому відтінку впишеться в будь-який простір.
До комплекту входить пластиковий адаптер, розрахований на утримання парасольок із діаметрами стійки 38, 35 і 30 мм. А металева труба-тримач, у яку вставляється адаптер, обладнана спеціальним гвинтом для додаткової фіксації парасольки.
Підставка для парасольки Time Eco TE-G1-15 приємно здивує своєю якістю та зносостійкістю. Дизайн виробу у формі годинника з римським циферблатом не залишить нікого байдужим.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 350 мм |
| Діаметр | 450 мм |
| Матеріал | Штучний камінь |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага підставки | 15 кг |
| Висота загальна | 35 см |
| Висота основи | 7 см |
| Висота труби-тримача | 28 см |
| Гарантія | 14 календ. дн |
| Диаметр основания | 45 см |
| Діаметр труби-тримача | 48 мм |
| Дизайн | годинник (римський циферблат) |
| Для парасольок Ø труби | 38/35/30 мм |
| Комплектація | пластиковий адаптер (Ø 38/35/30 мм); гвинт для додаткової фіксації |
| Матеріал основи | бетон |
| Матеріал труби-тримача | метал |
| Розмір упаковки | 57,5х52х10 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип | підставка для садової парасольки |
| Товщина труби-тримача | 1,2 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Форма | Кругла |
- Ціна: 1 730 ₴



