
-10%
Набір меблів для пікніка TE-042 ASMK official
3 910 ₴
3 511 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 5268548552572
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: Time Eco® (Україна)
Країна реєстрації бренда: Україна
Країна-виробник: Китай
Комплектація: стіл і 4 стільці
Каркас: алюміній
Стільниця: ДВП
Сидіння: 70% ПВХ + 30% терилен
Колір: бежевий
Стіл
Довжина столу: 120 см
Ширина стола: 60 см
Висота столу: 70 см
Діаметр перерізу каркаса: 24 мм
Стільці
Ширина стільця: 41 см
Глибина стільця: 30 см
Висота до сидіння: 37 см
Діаметр перерізу каркаса: 24 мм
Паковання: п/е пакет
Розміри в складеному вигляді: 60*60*9 см
Гарантія: 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Китай |
| Допустиме навантаження на стіл | 30 кг |
| Допустиме навантаження на стілець | 75 кг |
| Кількість стільців | 4 шт. |
| Матеріал каркасу (опор) | Алюміній |
| Матеріал стільниці | ДВП |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Стан | Новий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Габаритні розміри стільця | |
| Висота сидіння стільця | 370 мм |
| Глибина стільця | 300 мм |
| Ширина стільця | 410 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 700 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Ширина столу | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага комплекту (кг) | 6.5 |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | 24 |
| Макс. навантаження | 30 кг. |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал сидіння | 70% ПВХ + 30% терилен |
| Розміри у складеному вигляді | 60*60*9 см |
| Склад комплекту | Стіл + 4 стільці |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип меблів | Набори меблів портативні |
| Упаковка | п/е плівка |
- Ціна: 3 511 ₴







