
Стіл портативний TE-024 MSMK official
1 362 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 5268548552336
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: Time Eco® (Україна)
Країна реєстрації бренда: Україна
Країна-виробник товару: Китай
Комплектація: стіл
Каркас: сталь
Стільниця: ДВП
Колір: білий
Розміри стола в розкладеному вигляді:
Довжина столу: 72 см
Ширина стола: 49 см
Висота столу: 62 см
Вага: 2,5 кг
Розміри стола в складеному вигляді:
Ширина в складеному вигляді: 72 см
Глибина в складеному вигляді: 49 см
Висота в складеному вигляді: 5 см
Макс. напруга: 30 кг
Діаметр перерізу каркаса: 16 мм
Паковання: п/е пакет
Гарантія: 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал стільниці | ДВП |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 620 мм |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 490 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 50 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 490 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 720 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | 16 |
| Макс. навантаження | 30 кг. |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип меблів | Портативні стільниці |
| Упаковка | п/е плівка |
- Ціна: 1 362 ₴


