
-10%
Стіл портативний TE 020 MSMK official
3 116 ₴
2 798 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 4000810010318
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: Time Eco® (Україна)
Країна реєстрації бренда: Україна
Країна-виробник товару: Китай
Комплектація: стіл
Каркас: сталь
Стільниця: вогнетривкий пластик
Колір: білий
Ширина стола: 60 см
Довжина столу: 120 см
Висота столу: 70 см
Розміри в складеному вигляді: 120*60*3 см
Діаметр перерізу каркаса: 22*19 мм
Максимальне навантаження: 30 кг
Вага: 9.6 кг
Паковання: картонна коробка
Розмір упаковки: 121,5*5.5*62 см
Гарантія: 6 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Китай |
| Можливість регулювання по висоті опор | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 30 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Отвір у стільниці для парасольки | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 9.6 кг |
| Висота | 700 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 30 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 600 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | 22*19 |
| Макс. навантаження | 30 кг. |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матеріал стільниці | Вогнетривкий пластик |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Тип меблів | Портативні стільниці |
| Упаковка | п/е плівка |
- Ціна: 2 798 ₴



