
Термосумка Thermos Geo Trek Cool 48Can Cooler, 35 лMK official
731 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 5010576516275
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термосумка Thermos Geo Trek Cool 48Can Cooler, 35 л
Бренд: Thermos® (США)
Підтримка t с. акум. температури (год): 12
Колір: блакитний; синій
Об'єм: 35 л
Вага: 0,5 кг
Розміри (Д х Ш х В): 44 х 25 х 30 см
Система ізоляції: PU
Зовнішній матеріал: 400D поліестер
Підкладка: PEVA
Паковання: п/е пакет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | США |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 35 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Розміри | |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 25 см |
| Ширина | 44 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Водонепроникний нейлон |
| Підкладка | PEVA |
| Система ізоляції | IsoTec В |
- Ціна: 731 ₴




