
Термосумка Time Eco TE-1507, 7 лMK official
314 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 6215028111636
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термосумка Time Eco TE-1507, 7 л
Бренд: Time Eco® (Україна)
Країна реєстрації бренда: Україна
Країна-виробник товару: Китай
Підтримка t с. акум. температури (год): 12
Кишені для аксесуарів: є
Колір: блакитний; синій; жовтогарячий
Об'єм: 7 л
Розмір: 30*15*20 см
Матеріал: поліестер
Термоізоляційний шар: PEVA
Паковання: п/е пакет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Китай |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 7 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Розміри | |
| Висота | 20 см |
| Глибина | 15 см |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Время сохранения температуры (часов) | 12 |
| Наявність додаткових кишень для аксесуарів | Да |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Термоізоляційний шар | PEVA |
| Фільтр обсягу термосумки | 1-9 л. |
| Фільтр обсягу термосумок | 1-9 л. |
- Ціна: 314 ₴


