
Термосумка Thermos Radiance 24Can Cooler, 15 лMK official
509 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 5010576488640
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термосумка Thermos Radiance 24Can Cooler, 15 л
Бренд: Thermos® (США)
Підтримка t с. акум. температури (год): 12
Кишені для аксесуарів: є
Клапан швидкого доступу: є
Колір: сірий; синій
Об'єм: 15 л
Вага: 0,4 кг
Розміри (Д х Ш х В): 25,4*21,6*28 см
Система ізоляції: PU
Зовнішній матеріал: 500D поліестер
Підкладка: PEVA
Паковання: п/е пакет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | США |
| Вага | 400 г |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 15 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Щільність матеріалу | 500 ден |
| Тип | Термосумка |
| Розміри | |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 21.6 см |
| Ширина | 25.4 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Время сохранения температуры (часов) | 12 |
| Наявність додаткових кишень для аксесуарів | Да |
| Наявність клапана для швидкого доступу | Да |
| Підкладка | PEVA |
| Система ізоляції | PU |
| Фільтр обсягу термосумки | 10-19 л. |
- Ціна: 509 ₴


