
Парасолька садова Time Eco TE-004-270MK official
3 528 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 4001831413027
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Парасолька садова Time Eco TE-004-270
Бренд: Time Eco® (Україна)
Гарантійний термін: 3 міс.
Тип: зонт
Колір: бежевий
Форма: шестикутний
Похилий механізм: є
Вітровий клапан: є
Матеріал спиць: метал
Матеріал парасольки: поліестер 180G PE
Стійка парасольки: метал
Діаметр стійки: 34/36 мм
Розмір парасольки: 2.7 м
Висота: 2.5 м
Розміри в чохлі: 153*12*12 см.
Кількість спиць: 6 шт.
Вага: 4,5 кг
Паковання: тканинний чохол
Підставка під парасольку не входить до комплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Кількість куполів в конструкції | 1 шт. |
| Кількість спиць куполу | 6 шт. |
| Механізм розкриття купола | ручний |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки за призначенням | пляжний, садовий, для літніх майданчиків |
| Тип стійки парасольки | центральна |
| Форма купола | круглий |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри парасольки | |
| Вага парасольки | 4.5 кг |
| Висота парасольки в розкладеному вигляді | 2.5 м |
| Висота парасольки в складеному вигляді | 1.53 м |
| Діаметр купола парасольки | 2.7 м |
| Діаметр стійки парасольки | 36 мм |
| Регулювання парасольки | |
| Висота парасольки | Так |
| Кут нахилу купола парасольки | Так |
| Матеріал виготовлення | |
| Спиці | метал |
| Стійка парасольки | метал |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр стійки | верхня частина 36 мм — нижня частина 34 мм |
| Кількість спиць | 6 шт. |
| Матеріал парасольки | Полиэстер |
| Особливості парасольки | Розробка, Витривалість до вітру, наявність чехла, нахилений механізм |
| Розміри в чехлі | 153*12*12 см |
| Методи встановлення парасольки | в м'який грунт, в пісок, у підставку (у комплекті не входить) |
| Тип товару | Зонти садові, пляжні |
- Ціна: 3 528 ₴





