
Термос Mega SO160CDBS, 1,6 лMK official
951 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 0717040160761
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термос Mega SO160CDBS, 1,6 л
Бренд: Mega® (США)
Тип: вакуумний термос
Застосування: універсальний
Матеріал корпусу: пластик
Колба: скло
Температурний режим: тепло/холод
Довжина. сохр. холоду: 24 год
Довжина. сохр. тепла: 8 год
Колір: синій
Кількість кухлів: 2 кухлі
Гарантія: 1 рік
Висота, см: 38.5
Глибина (см): 24
Діаметр (см): 13.5
Діаметр горловини (см): 4.5
Вага (кг): 0.9
Пробка — закручувана, обладнана спеціальною горловиною, яка дає змогу легко й акуратно наливати, або пити вміст безпосередньо з термоса, не загвинчуючи пробку.
Нижня частина корпусу укомплектована відсіком для зберігання цукру тощо.
Призначений для зберігання рідкої їжі та напоїв
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mega |
| Країна виробник | США |
| Час збереження тепла | 8 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість чашок | 2 |
| Матеріал колби | Скло |
| Матеріал корпусу термоса | Пластик |
| Об`єм | 1.6 мл |
| Ручка | Є |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Синій |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 960 г |
| Висота | 385 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр горловини | 45 мм |
| Диаметр основания | 135 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм мл | 1600 - 3000 мл |
- Ціна: 951 ₴








