
Термосумка Thermos Cool Zone, 8 лMK official
299 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 5010576735119
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термосумка Thermos Cool Zone, 8 л
Матеріал зовнішнього шару міцний, водонепроникний. Герметична підкладка.
Об'єм: 8 л
Розмір: 24*17*17 см
Система ізоляції: IsoTec
Матеріал: 70 D нейлон
Паковання: п/е пакет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | США |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 8 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Розміри | |
| Висота | 17 см |
| Глибина | 17 см |
| Ширина | 24 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Время сохранения температуры (часов) | 12 |
| Система ізоляції | IsoTec В |
| Фільтр обсягу термосумки | 1-9 л. |
| Фільтр обсягу термосумок | 1-9 л. |
- Ціна: 299 ₴


