
Ліжко розкладне "Time Eco" MK official
893 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 4000810001316
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бренд: Time Eco® (Україна)
Каркас: тонована сталь
Матеріал: оксфорд 600D + ПВХ
Колір: чорний
Діаметр каркаса: 25 мм
Розміри ліжка:
Довжина ліжка: 200 см
Ширина ліжка: 69 см
Висота до сидіння: 37 см
Розмір у складеному вигляді: 100*70*10 см
Вага: 7,2 кг
Макс. навантаження: 100 кг
Паковання: п/е пакет
Гарантія: 6 місяців
Зручна та простора розкладачка для відпочинку на природі.
Швидко складається/розкладається.
Крім використання на природі, може застосовуватися як додаткові "гостьові" меблі в домі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 7.2 |
| Висота сидіння | 37 см |
| Гарантійний термін (міс.) | 6 |
| Діаметр перетину каркаса (мм) | 25 |
| Довжина | 200.0 |
| Каркас | Тонована сталь |
| Комплектація підлокотників | Ні. |
| Макс. навантаження | 100 кг. |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Матеріал | Сталь |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Матрас | Немає |
| Величина колісників | Ні. |
| Подушка-підголівник | Ні. |
| Розміри у складеному вигляді | 100*70*10 см |
| Столик | Немає |
| Тип меблів | Портативні шезлонги |
| Упаковка | п/е плівка |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Ширина | 69 мм |
- Ціна: 893 ₴



