
Термосумка Thermos Double Cooler, 15 лMK official
730 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 5010576882066
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термосумка Thermos Double Cooler, 15 л
Бренд: Thermos® (США)
Підтримка t с. акум. температури (год): 12
Кишені для аксесуарів: є
Клапан швидкого доступу: є
Колір: синій
Об'єм: 15 л
Розмір: 39*21*22 см
Матеріал: нейлон
Паковання: п/е пакет
Тканина міцна та легко чиститься
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | США |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 15 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 22 см |
| Глибина | 21 см |
| Ширина | 39 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Время сохранения температуры (часов) | 12 |
| Наявність додаткових кишень для аксесуарів | Да |
| Наявність клапана для швидкого доступу | Да |
| Термоізоляційний шар | PEVA |
| Фільтр обсягу термосумки | 10-19 л. |
- Ціна: 730 ₴

