
Стілець садовий пластиковий Keter Charlotte Deco Chair, сірийMK official
1 151 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 3076540146604
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець садовий пластиковий Keter Charlotte Deco Chair, сірий
Стілець із пластику Charlotte Deco Chair поєднує елементи гладкого пластику та декору з пластику на задній частині спинки стільця, що імітує смуги.
Отже, цей стілець чудово поєднується з комплектами меблів KETER, представленими на нашому сайті.
Переваги:
Ергономічний дизайн
Зроблено з міцного пластику
Неметалева рама — не іржавіє й не гниє
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не блякнуть і не бліднуть
Бренд: Evolutif (Франція)
Каркас: пластик, поліпропілен
Сидіння: пластик, поліпропілен
Колір: сірий
Розмір: 55*51*86 см
Вага: 3,5 кг
Макс. навантаження: 110 кг
Розмір упаковки: 55*51*86 см
Варіація кольору:
Білий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Evolutif |
| Країна виробник | Франція |
| Вага | 3.5 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 860 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина стільця | 510 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою |
| Колір | Сірий |
| Ширина стільця | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик, поліпропілен |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Переваги | Легко мити і зберігати, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Виготовлений з міцного пластику, Ергономічний дизайн |
- Ціна: 1 151 ₴




