
Стілець садовий пластиковий Keter Samanna, коричневийMK official
2 117 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 8711245125909
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець садовий пластиковий Keter Samanna, коричневий
Стілець Samanna — це поєднання міцної конструкції та класичної елегантності. Зручний стілець, комфортна спинка виготовлена з фактурою ротангового плетіння, надійні підлокітники забезпечують оптимальний комфорт під час сидіння. Виріб характеризується міцністю і стійкістю до пошкоджень, тривалого впливу погодних умов, УФ-променів.
Стілець із пластику Samanna поєднує в собі елементи гладкого пластику та пластику, який імітує штучний ротанг. Отже, цей стілець чудово поєднується з іншими меблями KETER, представленими на нашому сайті.
Переваги:
Ергономічний дизайн
Виготовлений із міцного пластику
Неметалева рама — не піддається гниттю й не іржавіє
Не потребує складання
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, колір не блякне й не тьмяніє
Підлокітники з гладкого пластику створюють додатковий комфорт
Матеріал: пластик, поліпропілен;
Колір: коричневий;
Бренд: Allibert® (Нідерланди);
Розмір: 58*53*83 см
Вага: 2,8 кг
Макс. навантаження: 110 кг
Варіації кольору:
Бежевий
Сірий
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 830 см |
| Глибина стільця | 580 см |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Колір | Коричневий |
| Ширина стільця | 530 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | штучний ротанг (пластик, поліпропілен) |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип туристичної меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Вага | 2.8 |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 2 117 ₴


