
Стіл-скриня для саду пластиковий Keter Arica, сірийMK official
3 793 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 8711245121338
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл-скриня для саду пластиковий Keter Arica, сірий
Стіл-скриня Аріка — розв'язання двох проблем одночасно: досить великий кавовий столик є ще й коробом для зберігання подушок або будь-яких інших предметів. Стіл виготовлений із пластику, що імітує штучний ротанг, тому він чудово підійде до будь-якого комплекту меблів KETER у сірому кольорі.
Переваги
Ергономічний дизайн
Зроблено з міцного пластику
Неметалева рама — не іржавіє й не гниє
Легке складання
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не блякнуть і не бліднуть
Adashowhide$ = "Подивитися відео" style="color:red" template="strong" changetitle=" Згорнути" mousetitleistitle=true closeonclick=truesspan=truet
{youtube}NNeNaiIKgZQ{/youtube}
{/showhide}
Бренд: Allibert® (Нідерланди);
Матеріал: пластик, поліпропілен; штучний ротанг (пластик, поліпропілен);
Колір: сірий;
Розмір: 79*59*42 см
Вага: 6,5 кг
Макс. навантаження: 75 кг
Розмір упаковки: 80*60*13 см
ВАРІАЦІЯ КВІТА:
КОРИЧНИЙ
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 590 мм |
| Висота | 420 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.5 |
| Висота в складеному вигляді | 600 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина | 420 мм |
| Глибина в складеному вигляді | 130 |
| Довжина | 790 |
| Макс. навантаження | 75 кг. |
| Максимально допустиме навантаження | 75 кг |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Маляризований ротанг (поліпропилен, пластик) |
| Матеріал стільниці | Маляризований ротанг (пластик, поліпропилен) |
| Вигорання у стільниці для парасолі | Да |
| Переваги | Легко мити і зберігати, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Виготовлений з міцного пластику, Ергономічний дизайн, Легко збирається |
| З відсіком для зберігання | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип товару | Садові і пляжні пластикові столи |
| Колір крісла | Сірий |
| Ширина в складеному вигляді | 800 |
| Основні | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 3 793 ₴





