
Стілець садовий пластиковий Keter Santana, сірийMK official
288 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 3253929155024
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець садовий пластиковий Keter Santana, сірий
Поєднання класичної форми й оригінального плетіння спинки робить пластиковий стілець Сантана стильним і економним рішенням для оформлення обідньої зони в кафе або на дачі. Стілець із пластику Santana виробництва компанії KETER чудово поєднується з будь-яким столом, представленим на нашому сайті.
Переваги:
Ергономічний дизайн
Зроблено з міцного пластику
Неметалева рама — не іржавіє й не гниє
Кольори не блякнуть на сонці
Легко мити та зручно зберігати
Бренд: Allibert® (Нідерланди)
Каркас: пластик, поліпропілен
Сидіння: пластик, поліпропілен
Колір: сірий
Розміри: 56*57*92 см
Вага: 2,6 кг
Макс. навантаження: 110 кг
Розмір упаковки: 56*57*92 см
Варіація кольору:
Коричневий
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Вага | 2.6 кг |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 920 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина стільця | 570 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Тип туристичних меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Колір | Сірий |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Ширина стільця | 560 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | штучний ротанг (пластик, поліпропілен) |
| Матеріал каркасу | пластик |
- Ціна: 288 ₴

