
Термобокс Igloo Maxcold Quantum 52, 49 лMK official
3 638 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 0342234591542BLUE
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термобокс Igloo Maxcold Quantum 52, 49 л
Бренд: Igloo (США)
Збереження температурного режиму до: 5 дн
Колір: блакитний
Об'єм: 49 л
Вага: 5,9 кг
Розмір зовнішній (Д*Ш*В): 47*36*48 см
Розмір внутрішній (Д*Ш*В): 45*34*39 см
Матеріал: ударостійкий пластик із внутр. шаром термоізоляц. піни.
Паковання: п/е плівка
Зберігає температурний режим із використанням акумуляторів температури.
Укомплектований телескопічною ручкою для транспортування, 2 колесами, дренажним корком; у конструкції кришки — скоби для можливості закривання на замок
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igloo |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 49 л |
| Тип | Термобокси |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Висота | 48 см |
| Глибина | 36 см |
| Ширина | 47 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5900 |
| Время сохранения температуры (часов) | 48|5 дн. |
| Матеріал | зовнішній - ударостійкий пластик, внутрішній шар - екологічно безпечний пластик, термоізоляція - пінопласт |
| Внутрішній розмір | 45*34*39 см |
| Упаковка | п/е плівка |
| Фільтр обсягу термобоксів | 41-60 л. |
- Ціна: 3 638 ₴


