
Термобокс Igloo Super Tough 120, 113 лMK official
12 182 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 0342234493846
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термобокс Igloo Super Tough 120, 113 л
Бренд: Igloo (США)
Збереження температурного режиму до: 5 дн
Колір: хакі
Об'єм: 113 л
Вага: 9,5 кг
Розмір зовнішній (Д*Ш*В): 91*39*44 см
Розмір внутрішній (Д*Ш*В): 88*37*34 см
Матеріал: ударостійкий пластик із внутр. шаром термоізоляц. піни
Паковання: п/е плівка
Зберігає температурний режим із використанням акумуляторів температури.
Ручки кріпляться до корпусу за допомогою металевих болтів, у комплекті дренажний корок на металевому ланцюжку, у конструкції засувки з неіржавкої сталі, петлі з неіржавкої сталі надійно закріплені для максимальних навантажень на виріб
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igloo |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Тип | Термобокси |
| Колір | Хакі |
| Розміри | |
| Висота | 44 см |
| Глибина | 39 см |
| Ширина | 91 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9500 |
| Время сохранения температуры (часов) | 5 дн. |
| Матеріал | зовнішній - ударостійкий пластик, внутрішній шар - екологічно безпечний пластик, термоізоляція - пінопласт |
| Обсяг | 113 |
| Внутрішній розмір | 88* 37*34 см |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Фільтр обсягу термобоксів | 61-120 л. |
- Ціна: 12 182 ₴



