
Термобокс Igloo Sportsman 30, 28 лMK official
2 431 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 0342234419822
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термобокс Igloo Sportsman 30, 28 л
Бренд: Igloo (США)
Збереження температурного режиму до: 2 дн
Колір: зелений
Об'єм: 28 л
Вага: 3 кг
Розмір зовнішній: 47*34*43 см
Розмір внутрішній: 39*23*34 см
Матеріал: ударостійкий пластик із внутрішнім шаром термоізоляційної піни
Паковання: картонна коробка
Зберігає температурний режим із використанням акумуляторів температури
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igloo |
| Країна виробник | США |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 28 л |
| Тип | Термобокси |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 34 см |
| Ширина | 47 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3000 |
| Время сохранения температуры (часов) | 48 |
| Матеріал | зовнішній - ударостійкий пластик, внутрішній шар - екологічно безпечний пластик, термоізоляція - пінопласт |
| Внутрішній розмір | 39*23*34 см |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Фільтр обсягу термобоксів | 21-40 л. |
- Ціна: 2 431 ₴






