
Термобокс Igloo Playmate Elite, 15 л, червонийMK official
1 737 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 0342234336358
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термобокс Igloo Playmate Elite, 15 л, червоний
Бренд: Igloo (США)
Збереження температурного режиму до: 24 год
Колір: червоний
Об'єм: 15 л
Вага: 1,82 кг
Розмір зовнішній: 37,5х25,6х35,5 см
Розмір внутрішній: 33,3х21,4х26 см
Матеріал: ударостійкий пластик із внутрішнім шаром термоізоляційної піни.
Паковання: п/е плівка
Зберігає температурний режим із використанням акумуляторів температури
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Igloo |
| Країна виробник | США |
| Вага | 1820 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 15 л |
| Тип | Термобокси |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 35.5 см |
| Глибина | 25.6 см |
| Ширина | 37.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Время сохранения температуры (часов) | 24 |
| Матеріал | зовнішній - ударостійкий пластик, внутрішній шар - екологічно безпечний пластик, термоізоляція - пінопласт |
| Особливості | Підтримує температуру за допомогою акумуляторів Ice Akku, Soft Ice, Thermos<unk> Мощна термоізоляція з піноматеріалів <unk> Ударостійкий корпус <unk> Наявність фіксатора закритого положення в кришці запобігає випаданню вмісту контейнера. |
| Внутрішній розмір | 33,3х21,4х26 см |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Фільтр обсягу термобоксів | 11-20 л. |
- Ціна: 1 737 ₴

