
Термосумка Thermos Lifestyle, 15 лMK official
300 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 5010576854087
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термосумка Thermos Lifestyle, 15 л
Бренд: Thermos® (США)
Підтримка t с. акум. температури (год): 12
Колір: блакитний
Об'єм: 15 л
Розмір: 25*16*28 см
Система ізоляції: IsoTec
Зовнішній матеріал: водонепроникний нейлон
Підкладка: PVC (синтетичний термопласт)
Паковання: п/е пакет
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | США |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 15 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 16 см |
| Ширина | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Время сохранения температуры (часов) | 12 |
| Матеріал | Водонепроникний нейлон |
| Підкладка | PVC |
| Система ізоляції | IsoTec В |
| Фільтр обсягу термосумки | 10-19 л. |
- Ціна: 300 ₴


