
Стілець садовий пластиковий Keter Harmony, сіро-коричневийMK official
3 234 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 7290106928091
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стілець садовий пластиковий Keter Harmony, сіро-коричневий
Сучасний за формою та зручний у використанні стілець Harmony стане ідеальним доповненням для присадибної ділянки, тераси, а також для інтер'єру будинку. Зручна спинка та сидіння, панельна вставка з фактурою, яка схожа на поверхню деревини, є безперечними перевагами цієї моделі. Стілець легко збирається, чиститься і стійкий до впливу погодних умов.
Стильний стілець із пластику Harmony можна компонувати з пластиковими столами виробництва групи компаній KETER, СURVER. Стілець зручний у використанні, простий в очищенні.
Переваги:
Ергономічний дизайн
Виготовлений із міцного пластику
Фактурна панельна вставка, яка імітує поверхню деревини
Неметалева рама — не піддається гниттю й не іржавіє
Не вимагає збирання
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, колір не блякне й не тьмяніє
Матеріал: пластик, поліпропілен;
Колір: сірий; коричневий;
Бренд: Keter® (гладь);
Розмір: 49*58*86 см
Вага: 3,7 кг
Макс. навантаження: 110 кг
Варіація кольору:
Біло-бежевий
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 860 см |
| Глибина стільця | 580 см |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Ширина стільця | 490 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Пластик, поліпропілен |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Чохол для зберігання й транспортування | Немає |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Вага | 4.3 |
- Ціна: 3 234 ₴

