
Парасолька садова Time Eco TE-002 блакитногоMK official
779 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 4000810000548LBLUE
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Парасолька садова Time Eco TE-002 синя
Бренд: Time Eco® (Україна)
Гарантійний термін: 3 міс.
Тип: зонт
Колір: світло-блакитний
Форма: круглий
Похилий механізм: є
Матеріал спиць: метал
Матеріал парасольки: нейлон 170Т
Стійка парасольки: метал
Діаметр парасольки: 2 м
Висота парасольки: 2,3 м
Кількість спиць: 8
Діаметр стійки: 22/25 мм
Вага: 1,3 кг
Паковання: чохол
Розміри в чохлі: 112*18*20 см
З внутрішньої сторони срібне напилення.
Підставка під парасольку не входить до комплекту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Time Eco |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Кількість куполів в конструкції | 1 шт. |
| Кількість спиць куполу | 8 шт. |
| Механізм розкриття купола | ручний |
| Стан | Новий |
| Тип парасольки за призначенням | пляжний, садовий, для літніх майданчиків |
| Тип стійки парасольки | центральна |
| Форма купола | круглий |
| Колір | Блакитний |
| Габаритні розміри парасольки | |
| Вага парасольки | 1.3 кг |
| Висота парасольки в розкладеному вигляді | 2.3 м |
| Висота парасольки в складеному вигляді | 1.2 м |
| Діаметр купола парасольки | 2 м |
| Діаметр стійки парасольки | 22 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Спиці | метал |
| Стійка парасольки | метал |
| Регулювання парасольки | |
| Кут нахилу купола парасольки | Так |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр стійки | верхня частина 25 мм > Нижня частина 22 мм |
| Кількість спиць | 8 шт. |
| Матеріал парасольки | Поліестерёйлон |
| Особливості парасольки | нахилений механізм, Срібне запилення з внутрішньої сторони, наявність чехла, Витривалість до вітру, Розробка |
| Розміри в чехлі | 112*18*20 cм |
| Методи встановлення парасольки | в м'який грунт, в пісок, у підставку (у комплекті не входить) |
| Тип товару | Зонти садові, пляжні |
- Ціна: 779 ₴










