
Автохолодильник Ezetil EZC45 12/24/100-240 V, 45 лMK official
0,06 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 4020716777801
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автохолодильник Ezetil EZC45 12/24/100-240 V, 45 л
Портативний холодильник EZC45 від компанії Ezetil обладнаний високоефективним компресором Danfoss, особливість цього модуля полягає в тому, що він функціонує за безфриновою технологією. Це так само розширює регулювання температурного діапазону від -18 до 10 градусів за Цельсієм. Нижній бар'єр досягається винятково за умови температури повітря довкілля менш ніж 32 градуси.
Відгуки про компресорний автохолодильник свідчить, що агрегат безперебійно функціонує навіть за нахилу до 30 градусів. Ще однією важливою перевагою цієї моделі є інтуїтивно зрозуміла та доступна система керування. Параметри задаються через цифровий дисплей, який обладнаний м'якими мембранними клавішами.
Варто також зазначити, що повністю унеможливлена ймовірність перегоряння модуля внаслідок перепадів напруги. Річ у тім, що компресор захищений спеціальною системою, яка контролює напругу мережі.
Компактні розміри автомобільного холодильника Ezetil EZC45
Об'єм портативного холодильника становить 45 літрів, природно, що такий агрегат стане корисним придбанням для всіх шанувальників активного відпочинку та шанувальників подорожувати. Водночас ціна компресорного автохолодильника залишається максимально доступною.
Агрегат Ezetil EZC45 функціонує від різних джерел живлення, які мають напругу від 12 до 230 В. У разі під'єднання холодильника до побутової мережі живлення відбувається через мережевий адаптер, який вмонтований у кришку пристрою.
Ключові переваги холодильника Ezetil EZC45
До числа основних переваг продуманої моделі необхідно віднести такі аспекти:
1. Наявність температурного дисплея, за допомогою якого можна керувати системою охолодження в межах діапазону від -18 до +10 градусів за Цельсієм.
2. Захист акумулятора від розряджання, яка спрацьовує автоматично, якщо напруга падає, нижче позначки 11 В.
3. Використовується сучасний безфионний компресор.
4. Компактні розміри.
5. Посилена робота холодильника в режимі заощадження енергії.
Освітлення всередині морозильної камери здійснюється світлодіодами. Компресор холодильника обладнаний двома режимами роботи — Еко і Boost. Основна відмінність полягає в потужності, Еко спрямований на економію енергії, а Буст навпаки характеризується максимальною потужністю. У нас ви зможете купити цей компресорний автохолодильник за оптимальною ціною.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ezetil |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор температури | Так |
| Нагрівання вище температури навколишнього середовища | 10 град. |
| Загальний об`єм | 45 л |
| Охолодження нижче температури навколишнього середовища | 18 град. |
| Споживана потужність | 40 Вт |
| Режими роботи | Нагрів, Охолодження |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Автономне збереження холоду | 6 годин |
| Дисплей | Так |
| Довжина мережевого шнура | 2 м |
| Використання акумуляторів холоду | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Термостат | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.6 кг |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 565 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішні розміри | 47*26,5*35 см |
| Дельта температури | Від -10 до + 18 С (незалежно від окр. середовища) |
| Напруга струму | 12/24/220V|12/220V |
| Об'єм, л | 41-60 л. |
| Перемикач інтенсивності охолодження | економний, турбо |
| Режим роботи | Охолодження|Нагрів |
| С функцией нагрева | Так |
| Температурний режим | від - 18С до + 10С |
| Тип автохолодильники | Компресійні |
| Тип автохолодильників | Компресійні |
| Тип товару | Автохолодильник |
| Упаковка | Картонна коробка |
- Ціна: 0,06 ₴










