
Термосумка Ezetil Keep Cool Professional 12, 12 лMK official
682 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 4020716072319
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термосумка Ezetil Keep Cool Professional 12, 12 л
Бренд: Ezetil® (Німеччина)
Підтримка t с. акум. температури (год): 12
Кишені для аксесуарів: є
Клапан швидкого доступу: є
Колір: коричневий; чорний
Об'єм: 12 л
Вага: 0,5 кг
Розміри (Д/Ш/В): 36*20*26 см
Термозоляція: піноматеріали та відбивна срібна фольга в кришці
Зовнішній матеріал: міцний нейлоновий матеріал
Паковання: п/е пакет
Щільна застібка-блискавка. Внутрішня водонепроникна оболонка без шва. Змінна регульована лямка. Передні й бічні кишені мають додаткові відсіки для мобільного телефона, CD-плеєра, MP3-плеєра. На кришці — гумка для кріплення одягу, газети, журналу. Кишені на внутрішній поверхні кришки для розміщення акумуляторів холоду IcePack
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ezetil |
| Час збереження температури | 12 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал | Нейлон |
| Об`єм | 12 л |
| Особливості термосумки | Герметична підкладка, Вологозахист |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 26 см |
| Глибина | 20 см |
| Ширина | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Время сохранения температуры (часов) | 12 |
| Наявність додаткових кишень для аксесуарів | Да |
| Наявність клапана для швидкого доступу | Да |
| Термоізоляційний шар | Алюмінієвий термопласт |
| Фільтр обсягу термосумки | 10-19 л. |
- Ціна: 682 ₴



