
Стіл для саду пластиковий Keter Dante, зеленийMK official
2 756 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 8711245137681
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл для саду пластиковий Keter Dante, зелений
Пластиковий стіл Данте виділяється серед інших завдяки оригінальному дизайну ніжок.
Міцний і стильний стіл Данте — це вигідна покупка та практичне рішення для дачі. Ви можете купити стіл із пластику в комплекті зі стільцями виробництва групи компаній KETER.
Переваги
Ергономічний дизайн
Зроблено з міцного пластику
Неметалева рама — не іржавіє й не гниє
Кольори не блякнуть на сонці
Отвір під парасольку
Бренд: Allibert® (Нідерланди)
Каркас: пластик, поліпропілен
Колір: зелений
Розмір: 160*90*73 см
Розмір упаковки: 160*90*5,5 см
Вага: 10,5 кг
Макс. навантаження: 75 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 75 кг |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 10.5 кг |
| Висота | 730 мм |
| Довжина | 1600 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 55 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 900 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 730 мм |
| Макс. навантаження | 75 кг. |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик, поліпропілен |
| Матеріал стільниці | Пластик, поліпропілен |
| З отвором для парасольки | Так |
| Тип товару | Садові і пляжні пластикові столи |
| Колір крісла | Зелений |
| Ширина в складеному вигляді | 1600 |
- Ціна: 2 756 ₴




