
Стіл для саду пластиковий Keter Elise, бежевийMK official
3 528 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 8711245139746
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл для саду пластиковий Keter Elide, бежевий
Пластиковий стіл — економне та практичне рішення для дачі. Пластикові столи коштують недорого, не потребують особливого догляду, довго слугують і не втрачають зовнішній вигляд.
Пластиковий стіл Elise — це стіл із пластику, до якого ви зможете підібрати стільці виробництва компанії KETER і скласти в такий спосіб обідній комплект для дачі.
Стіл Elise ідеальний для відпочинку родини, також може бути використаний для літнього кафе.
Переваги:
Ергономічний дизайн
Виготовлений із міцного пластику
Неметалева рама — не піддається гниттю й не іржавіє
Колір не блякне на сонці
Легко мити та зручно зберігати
Отвір для парасольки
Матеріал: пластик, поліпропілен;
Колір: бежевий;
Бренд: Curver® (Угорщина);
Розмір: 137*90*73 см
Вага: 6,5 кг
Макс. навантаження: 75 кг
Розмір упаковки: 136*90*7,3 см
ВАРІАЦІЯ КВІТА:
СІРИЙ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Curver |
| Країна виробник | Угорщина |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 75 кг |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Бежевий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 6.5 кг |
| Висота | 730 мм |
| Довжина | 1370 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 73 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 900 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 1360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макс. навантаження | 75 кг. |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик, поліпропілен |
| Матеріал стільниці | Пластик, поліпропілен |
| З отвором для парасольки | Так |
- Ціна: 3 528 ₴



