
Термос Thermos 34 -100 Premier, 1 л, зеленийMK official
576 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 5010576349385
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термос Thermos 34 -100 Premier, 1 л, зелений
Бренд: Thermos® (США)
Тип: вакуумний термос
Застосування: для напоїв
Матеріал корпусу: пластик
Колба: скло
Температурний режим: тепло/холод
Довжина. сохр. холоду: 24 год
Довжина. сохр. тепла: 8 год
Колір: зелений
Кількість кухлів: 2 кухлі
Гарантія: 1 рік
Висота, см: 33
Глибина (см): 21.5
Діаметр (см): 10.5
Діаметр горловини (см): 4.5
Вага (кг): 0.75
Пластиковий корпус термоса містить у собі конструкцію амортизатора й кільця ущільнювача з якісного силікону, що оберігає колбу від пошкодження у разі випадкового удару.
Пробка — закручуваний тип, у конструкції отвору для зручності наливання, не відкручуючи повністю корок.
Скляна колба виготовлена за новітньою запатентованою технологією виробництва «Stronglas®».
Укомплектований прогумованою ручкою для транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermos |
| Час збереження тепла | 8 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість чашок | 2 |
| Матеріал колби | Скло |
| Матеріал корпусу термоса | Пластик |
| Об`єм | 1 мл |
| Ручка | Є |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 750 г |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр горловини | 45 мм |
| Диаметр основания | 105 мм |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм мл | 1000 - 1500 мл |
| Особливості | Ударостійкий корпус <unk> Ширка горловина <unk> кільба «Stronglas®» <unk> Закручений корок <unk> Не містить бісфенолу <unk> Силіконові ущільнювачі та амортизатори для захисту колби |
| Пробка | Закручений тип, у структурі для зручності наливання, не відкручуючи повністю пробку. |
- Ціна: 576 ₴




