
Термос Thermos 34-050 Premier, 0,5 лMK official
462 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 5010576281012
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термос Thermos 34-050 Premier, 0,5 л
Бренд: Thermos® (США)
Тип: вакуумний термос
Застосування: для напоїв
Матеріал корпусу: пластик
Колба: скло
Температурний режим: тепло/холод
Довжина. сохр. холоду: 24 год
Довжина. сохр. тепла: 8 год
Колір: чорний
Кількість кухлів: 1 кухоль
Гарантія: 1 рік
Висота, см: 23
Глибина (см): 15.5
Діаметр (см): 9
Діаметр горловини (см): 4.5
Вага (кг): 0.54
Пластиковий корпус термоса містить у собі конструкцію амортизатора й кільця ущільнювача з якісного силікону, що оберігає колбу від пошкодження у разі випадкового удару.
Пробка — закручуваний тип, у конструкції отвору для зручності наливання, не відкручуючи повністю корок.
Скляна колба виготовлена за новітньою запатентованою технологією виробництва «Stronglas®».
Укомплектований прогумованою ручкою для транспортування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermos |
| Час збереження тепла | 8 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал колби | Скло |
| Ручка | Є |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
| Матеріал ручки | Пластик |
| Матеріал зовнішньої стінки | Пластик |
| Матеріал кришки | Пластик |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 230 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0.54 |
| Діаметр горловини | 45 мм |
| Диаметр основания | 90 мм |
| Кришка | є |
| Матеріал корпусу | Пластик > Нержавіюча сталь |
| Обсяг | 500 |
| Об'єм мл | 500 - 990 мл |
| Особливості | Ударостійкий пластик ⁇ Закручувальна пробка ⁇ Широяка горловина ⁇ Силіконові ущільнювачі й амортизатори для захисту колби ⁇ Не містить бісфенол ⁇ Колба «Stronglas®» ⁇ Герметичний |
| Пробка | Закручений тип, у структурі для зручності наливання, не відкручуючи повністю пробку. |
- Ціна: 462 ₴


