
Термобокс Pinnacle Eskimo, 34,5 л, синійMK official
2 234 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 0682622060091BLUE
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термобокс Pinnacle Eskimo, 34,5 л, синій
Бренд: Pinnacle (Індія)
Збереження температурного режиму до: 36 год
Колір: синій
Об'єм: 34,5 л
Розмір зовнішній: 51,5х31х33,5 см
Розмір внутрішній: 44х26х29 см
Паковання: п/е плівка
Потужна термоізоляція з піноматеріалів.
Підтримує температуру за допомогою акумуляторів Ice Akku і Soft Ice
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Pinnacle |
| Країна виробник | Індія |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 35 л |
| Тип | Термобокси |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 33.5 см |
| Ширина | 51.5 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Время сохранения температуры (часов) | 36 |
| Матеріал | зовнішній - ударостійкий пластик, внутрішній шар - екологічно безпечний пластик, термоізоляція - пінопласт |
| Розміри внутрішній | 44х26х29 см |
| Упаковка | п/е плівка |
| Фільтр обсягу термобоксів | 21-40 л. |
- Ціна: 2 234 ₴




