
Термобокс Ezetil SF16, 16 л, блакитнийMK official
745 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 4020716574110BLUE
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термобокс Ezetil SF16, 16 л, блакитний
Бренд: Ezetil® (Німеччина)
Збереження температурного режиму до: 12 год
Колір: блакитний
Об'єм: 16 л
Вага: 1,5 кг
Розмір зовнішній: 31х20х37,5 см
Розмір внутрішній: 26х16,5х33,5 см
Паковання: немає
Кришка щільно закривається поворотом ручки в бік
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ezetil |
| Вага | 1500 г |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Об`єм | 16 л |
| Тип | Термобокси |
| Колір | Блакитний |
| Розміри | |
| Висота | 37.5 см |
| Глибина | 20 см |
| Ширина | 31 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Время сохранения температуры (часов) | 12 |
| Матеріал | зовнішній - ударостійкий пластик, внутрішній шар - екологічно безпечний пластик, термоізоляція - пінопласт |
| Особливості | Підтримує температуру за допомогою акумуляторів Ice Akku, Soft Ice, Thermos<unk> Мощна термоізоляція з піноматеріалів <unk> Ударостійкий корпус <unk> Наявність фіксатора закритого положення в кришці запобігає випаданню вмісту контейнера. |
| Розміри внутрішній | 26х16,5х33,5 см |
| Упаковка | п/е пакет |
| Фільтр обсягу термобоксів | 11-20 л. |
- Ціна: 745 ₴



