
Крісло садове пластикове Keter Iowa DCMK official
4 704 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 8711245129532
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло садове пластикове Keter Iowa DC
Крісло Iowa DC може використовуватися як стілець, оскільки висота сидіння відповідає висоті звичайного стільця. Пластикове крісло Iowa DC обладнане підлокітниками та м'якою подушкою, що робить відпочинок у кріслі дуже комфортним.
Крісло виготовлене з погодостійкого пластику, що імітує штучний ротанг, який не блякне на сонці, не деформується й може зберігатися на вулиці цілий рік. Чохол на подушці виготовлений із водовідштовхувальної тканини, у такий спосіб крісло Iowa DC ідеально підходить для дачі, саду або заміського будинку, а також може бути встановлене на балконі.
Переваги
Ергономічний дизайн
Зроблено з міцного пластику
Неметалева рама — не іржавіє й не гниє
Легке складання
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не блякнуть і не бліднуть
СКАЧАТИ ІНСТРУКЦІЮ
Бренд: Allibert® (Нідерланди);
Матеріал: штучний ротанг (пластик, поліпропілен);
Колір: сірий;
Комплектація
подушка — 1 шт.
стілець — 1 шт.
Розмір: 62*60*89 см
Вага: 5 кг
Макс. навантаження: 110 кг
Розмір упаковки: 80*60*21 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 890 см |
| Глибина стільця | 600 см |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Колір | Сірий |
| Ширина стільця | 620 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація крісла | Подушка, Кресло |
| Матеріал | штучний ротанг (пластик, поліпропілен) |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Переваги | Легко мити і зберігати, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Виготовлений з міцного пластику, Ергономічний дизайн, Легко збирається |
| Розмір упаковки, див. | 80*60*21 |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип туристичної меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Вага | 5.0 |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 4 704 ₴





