
Крісло садове пластикове Keter Corfu, сіреMK official
5 586 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- В наявності
- Код: 3253929122064
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Крісло садове пластикове Keter Corfu, сіре
Крісла виготовлені з пластику імітувального штучного ротангу у двох кольорах — коричневому та сірому. Крім того, ви зможете так само купити декоративне кашпо, скриню, і все це буде зроблено в одному стилі.
Переваги
Ергономічний дизайн
Зроблено з міцного пластику
Неметалева рама — не іржавіє й не гниє
Легке складання
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не блякнуть і не бліднуть
Бренд: Allibert® (Нідерланди);
Матеріал: штучний ротанг (пластик, поліпропілен);
Колір: сірий;
Розмір: 75*70*79 см
Вага: 7,3 кг
Макс. навантаження: 110 кг
Розмір паковання (Д х Ш * В): 60x80x35 см
Варіація кольору:
Коричневий
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Виробник | Allibert |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Висота стільця з урахуванням спинки | 790 см |
| Глибина стільця | 700 см |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Колір | Сірий |
| Ширина стільця | 750 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Комплектація крісла | Подушка, Кресло |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал крісла | штучний ротанг (поліпропілен, пластик) |
| Переваги | Легко мити і зберігати, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Виготовлений з міцного пластику, Ергономічний дизайн, Легко збирається |
| Розмір упаковки (Д*Ш*В), см | 60x80x35 |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Тип туристичної меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Вага | 7.3 |
| Відкидний столик на підлокітнику | Немає |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
- Ціна: 5 586 ₴




