
Комплект садових меблів Keter Bahamas, сірийMK official
18 620 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 7290106930476
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект садових меблів Keter Bahamas, сірий
Комплект меблів із пластику, яка імітує штучний ротанг, виробництва компанії Keter Bahamas Set підходить для оформлення альтанки або веранди. Комплект меблів не тільки має стильний та компактний вигляд, а також він дуже комфортабельний.
Брак металевих деталей гарантує брак іржі та довговічність. Меблі компанії Keter виготовлені з міцного атмосферостійкого пластику, який імітує ротанг. Попри те, що комплект виготовлений із неметалевого каркаса, меблі стійкі, міцні та витримують велику вагу. Завдяки матеріалу — колір не блякне на сонці та не тьмяніє згодом. Манжети на подушках виготовлені зі щільної тканини, також стійкої до атмосферних явищ.
Наш інтернет-магазин пропонує не тільки комплект Bahamas Set, а також інші меблі з пластику, що імітує штучний ротанг, створивши у такий спосіб зону відпочинку на заміській ділянці в одному стилі.
Переваги:
Ергономічний дизайн
Виготовлений із міцного пластику
Неметалева рама — не іржавіє й не піддається гниттю
Легко складається
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, колір не блякне й не тьмяніє
Матеріал: мистецтв. ротанг (пластик, поліпропілен);
Колір: сірий
Бренд: Keter® (гладь);
Комплектація
диван — 1 шт.
крісла — 2 шт.
подушки для сидіння і спинок крісел — 4 шт.
стіл — 1 шт.
Розміри:
крісло — 75*70*79 см
диван - 128*70*79 см
стіл — 77*57*42 см
Вага: 34,8 кг
Макс. навантаження:
крісло — 110 кг
диван — 110 кг
стіл — 30 кг
Розмір упаковки: 171*77*48,4 см
ВАРІАЦІЯ КВІТА:
СІРИЙ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага(кг) | 38.4 |
| Гарантійний термін (міс.) | 24 |
| Комплектація | крісла - 2 шт, подушки для сидіння і спинок крісел - 4 шт., стіл-скриня - 1 шт, двомісний диван - 1 шт. |
| Максимальне навантаження на меблі | крісло - 110 кг, диван - 110 кг на одне посадочне місце, стіл - 30 кг |
| Матеріал | штучний ротанг (пластик, поліпропілен) |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Особливості комплектів садових меблів | З відсіком для зберігання |
| Переваги | Ергономічний дизайн, Виготовлений з міцного пластику, Неметалічна рама - не іржавіє і не піддається гниттю, Легко збирається, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє |
| Розміри меблів | крісло - 75*70*79 см, диван - 128*70*79 см, стол - 77*57*42 см |
| Розміри упаковки | 171*77*48,4 см |
| З відсіком для зберігання | Так |
| З подушками | Так |
| Тип меблів | Комплекты садовой мебели |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Колір крісла | Сірий |
- Ціна: 18 620 ₴


