
Комплект садових меблів Keter Jersey set, сірийMK official
5 057 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 7290106925045
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Комплект садових меблів Keter Jersey set, сірий
Комплект меблів Jersey set — це чудовий комплект для дачі, вдома з імітацією штучного ротанга не тільки зручний, але й стильний; також виготовлений із погодостійкого пластику та може зберігатися на вулиці.
Комплект меблів Jersey set містить чотири зручні стільчики та столик.
Переваги
Ергономічний дизайн
Зроблено з міцного пластику
Каркас — стійкий, виготовлений зі сталі
Легке складання
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не блякнуть і не бліднуть
Бренд: Keter® (гладь);
Матеріал: метал; штучний ротанг (пластик, поліпропілен);
Колір: сірий; метал;
Комплектація
стіл — 1 шт.
стілець — 4 шт.
Розміри:
стіл: 96*96*72 см
стілець: 48*57*87 см
Вага: 18,5 кг
Макс. навантаження:
крісло — 110 кг
стіл — 50 кг
Розмір упаковки: 104*99*28 см
ВАРІАЦІЯ КВІТА:
БЕЖЕВЫЙ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага(кг) | 18,5 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Комплектація | набір |
| Комплектація набору | стіл - 1 шт.|стілець - 4 шт |
| Максимальне навантаження на меблі | стілець – 110 кг, стіл – 50 кг |
| Матеріал | сталь, штучний ротанг (пластик, поліпропілен) |
| Переваги | Ергономічний дизайн, Виготовлений з міцного пластику, Легко збирається, Завдяки стійкого до високих температур поліпропілену, колір не вигоряє і не тьмяніє, Каркас - стійкий, виконаний зі сталі |
| Розміри меблів | стіл: 96*96*72 см, стілець: 48*57*87 см |
| Розміри упаковки | 104*99*28 см |
| Тип меблів | Комплекты садовой мебели |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 5 057 ₴


