
Стіл для саду пластиковий Keter Melody, сірийMK official
4 622 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 7290106924536
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стіл для саду пластиковий Keter Melody сірий
Класичний стильний стіл із пластику з фактурою плетіння, яке імітує ротанг — чудове рішення для саду, тераси або житлових приміщень. Стіл може використовуватися в комплекті з 4 або 6 стільцями. Також стіл підходить для встановлення в кафе та ресторанах.
Переваги:
Ергономічний дизайн
Зроблено з міцного пластику
Неметалева рама — не іржавіє й не гниє
Отвір для парасольки
Легке складання
Завдяки стійкому до високих температур поліпропілену, кольори не блякнуть і не бліднуть
Матеріал: пластик, поліпропілен; мистецтв. ротанг (пластик, поліпропілен);
Колір: сірий;
Бренд: Keter® (гладь);
Розмір: 161*95*75 см
Вага: 15 кг
Макс. навантаження: 75 кг
Розмір упаковки: 161*95*10 см
ВАРІАЦІЯ КВІТА:
КОРИЧНИЙ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Keter |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимально допустиме навантаження | 75 кг |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Отвір у стільниці для парасольки | Так |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Колір | Сірий |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Вага | 15 кг |
| Висота | 750 мм |
| Довжина | 1610 мм |
| Ширина | 950 мм |
| Розміри столу в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 950 мм |
| Глибина у складеному вигляді | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макс. навантаження | 75 кг. |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | штучний ротанг (пластик, поліпропілен) |
| З отвором для парасольки | Так |
| Ширина в складеному вигляді | 1610 |
- Ціна: 4 622 ₴





