
Термос Thermos TH FBB-1000BC, 1 л, аметистMK official
1 793 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 5010576853288
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термос Thermos Термос TH FBB-1000BC, 1 л у цікавому темно-сірому кольорі* з фіолетовим підтоном, що схожий на аметист, виготовлений за інноваційною технологією вакуумної ізоляції Thermos®. Подвійні стінки корпусу з ударостійкої неіржавкої сталі 18/8 зі спеціальним покриттям, стійким до зовнішніх пошкоджень.
Модель TH FBB-1000BC лаконічного дизайну прекрасно підійде для кемпінгу, туристичного походу, риболовлі, подорожі, прогулянки або в іншій ситуації, коли потрібне збереження оптимального об'єму напоїв теплими або холодними впродовж доби. Підсилює термоізоляційні властивості виробу глибока гвинтова пробка з клапанним механізмом "Open/Close", який дає змогу пити або розливати напій, не відкручуючи її повністю — доступ до рідини одним натисканням. Пробка розбирається для ретельного очищення.
Термос комфортно тримати в руці завдяки ергономічній формі, а діаметр його основи підходить для більшості автомобільних підсклянників. Корпус виробу залишається прохолодним у разі гарячих рідин і стійкий до конденсату з холодними напоями.
Усі матеріали, з яких виготовлений термос, екологічно чисті, безпечні, термостійкі та зносостійкі, не вбирають і не виділяють сторонніх запахів, не містять бісфенолу А (BPA free) і полівінілхлорид (PVC free).
Дозволено миття виробу в посудомийній машині (тільки на верхній полиці, без використання агресивних мийних засобів).
*Реальний колір товару може дещо відрізнятися від зразків представлених на сайті залежно від технічних налаштувань Вашого екрану, а також, зважаючи на особливості матеріалу, відтінок товару може змінюватися залежно від освітлення.
**Виробник залишає за собою право модифікації дизайну виробу.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | Китай |
| Час збереження тепла | 24 годин |
| Час збереження холоду | 24 годин |
| Гарантійний термін | 60 міс |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1 мл |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Ручка | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 535 г |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Ширина горловини | 43 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0,62 кг |
| Комплектація | • 1 чашка-кришка з неіржавкої сталі • корпус із колбою • пластиковий корок гвинтового типу з клапаном |
| Розмір виробу (ДхШхВ) | 8х8х31 см |
| Розмір упаковки | 8,5х8,5х31,5 см |
| Країна реєстрації бренду | США |
| Упаковка | брендова картонна коробка |
| Цвет изделия | аметист (темно-сірий із фіолетовим підтоном) |
- Ціна: 1 793 ₴




