
Термос Thermos QS1904, 1 л, чорнийMK official
600 ₴
+380 (95) 000-80-25
Vodafone
- +380 (68) 600-13-18Київстар
- Немає в наявності
- Код: 5010576126221BLACK
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термос Thermos QS1904, 1 л, чорний
Бренд: Thermos® (США)
Тип: вакуумний термос
Застосування: для напоїв
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Колба: нержавіюча сталь
Температурний режим: тепло/холод
Довжина. сохр. холоду: 12 год
Довжина. сохр. тепла: 8 год
Колір: чорний
Кількість кухлів: 1 кухоль
Гарантія: 1 рік
Висота, см: 31
Глибина (см): 24
Діаметр (см): 8.4
Діаметр горловини (см): 5.2
Вага (кг): 0.57
Подвійні стінки.
Зручний герметичний корок клапанного типу.
Легко розбирається для чищення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Thermos |
| Країна виробник | США |
| Час збереження тепла | 8 годин |
| Час збереження холоду | 12 годин |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість чашок | 1 |
| Матеріал колби | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу термоса | Нержавіюча сталь |
| Об`єм | 1 мл |
| Ручка | Немає |
| Тип термоса | Питний |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 570 г |
| Висота | 310 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр горловини | 52 мм |
| Диаметр основания | 86 мм |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Об'єм мл | 1000 - 1500 мл |
| Особливості | Ударостійкий корпус <unk> подвійні стінки <unk> герметичний <unk> Пробка — закручувана, обладнана спеціальною горловиною, яка дає змогу легко й акуратно наливати, або пити вміст безпосередньо з термоса, не вигвинчуючи пробку. |
- Ціна: 600 ₴

